Flat Confortavel E Aconchegante
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 45 m² Flat Confortavel E Aconchegante Cabo Frio villa ligt op 2 km van het Prainha Strand en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Gasten kunnen een bezoek brengen aan Casimiro de Abreu Statue, op 10 minuten rjden vanaf het vakantiehuis, of een kijkje nemen bij het Casimiro de Abreu House Museum, op loopafstand van 25 minuten ervandaan.
Je kunt genieten van het uitzicht op de zee vanuit de 1-slaapkamer villa. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Flat Confortavel E Aconchegante villa biedt toegang tot een complete keuken, voorzien van een koelkast en keukengerei. Gasten kunnen genieten van Braziliaanse gerechten in Espetto do Miau, op 2 km van de 1-badkamer accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
- Openbaar bad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Flat Confortavel E Aconchegante villa?
Gasten van Flat Confortavel E Aconchegante villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Flat Confortavel E Aconchegante villa te bezoeken?
Gasten van Flat Confortavel E Aconchegante villa kunnen eten in Espetto do Miau restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Flat Confortavel E Aconchegante villa ondersteund?
Bij Flat Confortavel E Aconchegante villa kunnen gasten zowel met Visa, Mastercard en American Express als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Flat Confortavel E Aconchegante villa?
Gasten die in Flat Confortavel E Aconchegante villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Prainha Strand en Casimiro de Abreu Statue bereiken, die respectievelijk 2 km verwijderd van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.